KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 14009240
nr 1400 9240
Kopparstick
Signerad, Le Pont au Change a Paris. Motivet: 30x43cm, yttermått inklusive ram: 46x59cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 31 maj 2021
kl 19:00:02
100 kr
150 kr